שאלות ותשובות


מהם זמני הכניסה והפינוי ב'ויו-וילה?


ביום האירוח הראשון הכניסה מתאפשרת החל מהשעה 15:00. יציאה מה'ויו-וילה' ביום האירוח האחרון עד השעה 11:00. ניתן מעט להתגמש בשעות אלו בתאום אתנו, ובכפוף לצרכים השונים.
מהי מדיניות הביטולים ב'ויו-וילה?


ביטול הזמנה עד 30 יום ממועד ההגעה, ניתן לבטל ללא חיוב. ביטול מתחת ל-30 יום ממועד האירוח, יחויב בדמי ביטול בשיעור של 25% מסך ההזמנה. ביטול הזמנה מתחת ל-48 שעות ממועד האירוח יחויב במלוא סך ההזמנה. כמובן שאם מצאנו אורח אחר למועד אירוח הזמנתכם או לחילופין בחרתם להעביר את זכאותכם לאדם אחר, לא תחויבו בדמי ביטול. כמו כן, ביטול כתוצאה מכוח עליון / מלחמה - לא תחויבו כלל.
כמה אנשים יכולים להתארח ב'ויו-וילה'?


הוילה מתאימה לזוגות, משפחות ולקבוצות קטנות. התפוסה המקסימאלית בווילה היא עד 30 אנשים כולל ילדים, עם הוספת מזרנים ומיטות נפתחות. ככלל, ה'ויו-וילה' מכילה חמישה חדרי שינה, וסלון גדול בו ניתן להלין אורחים נוספים. במידה ויש צורך בחדרים נוספים, ניתן ליצור איתנו קשר למציאת פתרונות אירוח בוילות שכנות.
האם הווילה נגישה לבעלי מוגבלויות ולכיסא גלגלים?


ב'ויו-וילה' קיים חדר מונגש, וההגעה אליו מתבצעת ישירות מהחנייה - בלי אף מדרגה אחת. פרטים נוספים אודותיו ניתן לראות כאן (קישור לעמוד).
יש לנו ילדים קטנים, האם בריכת השחייה מגודרת?


בטיחות הילדים חשובה לנו. הבריכה בוילה מגודרת ויש בה שער הניתן לסגירה.
אנו מעוניינים להתארח בשבת. האם יש צורך בהכנות מיוחדות ב'ויו-וילה' קודם כניסת השבת?


להתאמת ה'ויו-וילה' למצב שבת יש לבצע כמה פעולות, כמו: העברת המקרר למצב שבת, סגירת חימום הגז ועוד. לפרטים מדוייקים צרו איתנו קשר וננחה אתכם.
איך נוכל לדעת שהמטבח אכן כשר?


על מנת לשמור על כשרות המטבח והכלים, אנו מתחייבים לארח ב'ויו-וילה' אך ורק משפחות דתיות וחרדיות, המקפידות על כל כללי הכשרות. כל הכלים במטבח מסומנים ב'חלבי' ו'בשרי', ולכן אין אפשרות לטעות. אם קרה שנטרף כלי - אנא הניחו אותו בארון שמעל המקרר, ואנו נכשיר אותו
האם ניתן להשתמש בכלי המטבח שנמצאים ב'ויו-וילה'?


כל הכלים הנמצאים במטבח – עומדים לרשותכם. יש לשים לב כמובן האם הכלי הוא בשרי או חלבי, ולהשתמש בו בהתאם. רק בכלים הנמצאים בארונות עליהם מצויין הכיתוב 'לשימוש פרטי' – אין להשתמש בהם.